fbpx

Hakkımızda

insansanat sanatı, sanatçıyı ve sanatseveri bir araya getiren, topluma fayda sağlamaya çalışan, kısık seslerin sesi olma gayretiyle hareket eden, güzelliği iyilikte bulan, canlıyı, cansızı, varlığı seven bir oluşumdur.
insansanat tüm olup bitenleri yaşarken, yaşatabilmek adına; sanata ve sanatçıya destek olunabilmesi için insansanat.com üzerinden çeşitli ürünleri gönüldaşlarına ulaştırır.

haberinsan.com, 2020 yılında insansanat tarafından hayata geçirilmiş bir medya platformudur. Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan haber ve bilgi içeriklerini, herkesin anlayacağı bir dil ile kullanıcılarına sunar. Faydalı, bilgilendirici ve şaşırtıcı her türlü konu hakkında samimi ve yalın bir sunum anlayışı ile içerikler paylaşır ve ürün/hizmet bilgilendirmesi ile ziyaretçilerini bilgilendirmeyi ve bilinçlendirmeyi amaç edinir.

haberinsan.com, tarafsız bir sosyal haber portalı olup, içeriklerini kendi yazar kadrosuyla, sosyal kullanıcılarıyla ve ajanslar vasıtasıyla üretmektedir. Ziyaretçilerinin ilgi duyduğu alanlardaki makaleler ve videolar ile güncel ve web karmaşasında kaybolmuş ya da sesini duyuramayan içerikleri onlara ücretsiz olarak sunmaktadır.

haberinsan.com ekibi ile iletişime geçmek için
iletisim@haberinsan.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.
Daha detaylı ulaşım bilgileri için iletişim sayfasını ziyaret edin.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.