fbpx
Geçmişin Tekrarı: Dejavu Gerçek Mi?

Sıradaki içerik:

Geçmişin Tekrarı: Dejavu Gerçek Mi?

e
sv

5 Kasım Akrep Yeni ayı – Sanat çıkış yoludur

Öncelikle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun! Tutkulu, hırslı, ketum, dikkatli, detaycı ve ya zehirli ya da şifacı Akrep burcunun zamanına hoş geldiniz!

Yolumuzun üzerinde

• 5 Kasım 2021 Akrep Yeni Ayı

• 19 Kasım 2021 Boğa Ay Tutulması

• 4 Aralık 2021 Yay Güneş Tutulması

• 19 Aralık 2021 İkizler Dolunayı

Kasım ve Aralık aylarını domine eden enerji aslında 19 Kasım’daki Ay Tutulmasıdır. Yine de daha öncesinde, 5 Kasım’da bir Yeni Ay yaşanacağı için etkilerinden bahsetmek gerekir. 

Haritaları daima Başkent Ankara’ya göre açıyorum ve genel olarak Türkiye için bir yorum yapabilmiş oluyorum. Bu durumda bu Akrep Yeni Ayı’nın yükseleni 16 derece Aslan’da. Yöneticisi Güneş, Yeni Ay yaşanabilmesi için elbette Ay’ın tam üzerinde; yani 12 derece Akrep’te. Haritanın 4. evine yerleşmişler. Uranüs’ün Yeni Aya sertçe tam karşıtlığı bulunuyor. Mars, Yeni Aya çok yakın ve Güney Ay Düğümü taraflarındalar. 

İştah artışlarına dikkat

Macaron, Orange, Sweetness, Pastries, Mouth, Lips, Girl

Aile içinde gerginliklere dikkatli olalım. Ev konuları, toprak, ziraat, tarım, yeraltı kaynakları, madenler gündem olacak. Venüs vurgulanmış, 5. eve yerleşmiş ve Izar sabit yıldızı üzerindeki Merkür ile sekstil açıda. Dolayısıyla aşk ilişkileri, eğlence ve konfor, hobiler, sanatsal aktiviteler de vurgulanmış oluyor. Jüpiter ile de hala sekstil açıda sayılabilirler. Bolca yiyip içip kilo almalık bir dönem. Yaylar için romantik ilişkilerin, aşkın, hayatın daha eğlenceli yüzünün değerlendirilebileceği kısa bir zaman dilimi olabilir. Alışverişin ve yemeğin ucunu kaçırmamalılar. 

Su baskın bir harita olmasından ötürü sezgisel ve duygusal olacağız. Akrep zaman zaman sezgileriyle paranoyalarını, korkularını ayırt edemez ve Akrep’in gücünden ötürü karamsar düşünceler ağır basarsa bunlar gerçekleşir. Halbuki Akrep şifanın da burcudur. Akrep’in gücünü iyi kullanmalı! Yani sezgileri paranoyalardan iyi ayırt edelim.

20 Ekim Koç Dolunayı • Zincirsiz | Işılily | haberinsan

Bir işe girişmek için doğru zaman

Business, Lady, Woman, Young Woman, Computer, Smile

Bu Yeni Ay Alphecca isimli bir yıldızın etkisi altında olacak. Yine sanat ile ilgili bir yıldızdır. Okültizm ve iyileştirme gücü ile alakalıdır. Başarı verir. Dolayısıyla bu Yeni Ay etkisiyle başlanan işler de bu etkiden fayda görecektir. 

Tutulma öncesi sağlık veya işçi sınıfıyla ilgili protestolar, başkaldırılar yaşanabilir. Siz bir şeyi protesto etmeye karar verirseniz, üstlerinizle ilgili bir şeye karşı çıkmak niyetinde iseniz ortalığın bununla kolayca karışabileceğini unutmamalısınız. Eğer bu Uranüs enerjisine yönelik davranmış olursanız doğal olarak ters yöne kayık çekmemiş olursunuz. Bu protesto aile büyüklerine karşı da olabilir, emlak dünyasındaki fiyatlara da, özellikle tarımla alakalı olduğundan toprakta yetişen yiyeceklerin fiyatlarına, toprakla ve madenle alakalı konulara da. Belki bu alanlarda şok edici bir zam ya da kazalar söz konusu olabilir. En büyük etkiyi Sabit burçlar alacak: Akrep, Aslan, Boğa, Kova.

Çok daha önemli olan Algol’lü Ay Tutulmasında buluşalım!

Hazırlayan: Işılily

Astroloji: Akrep burcunda Yeni Ay (7 – 17 Kasım) burç yorumları (indigodergisi.com)

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.